Aktualnie oglądasz:   Strona główna o nas

STUDIOEMKA - kilka słów

Studio reklamy istnieje nieprzerwanie od stycznia 1997 roku. Do końca 2006 roku działaliśmy pod inną nazwą - studio reklamy EMKA. Od początku działalności, duży nacisk kładliśmy na kompleksową obsługę firm w zakresie reklamy. Wiąże się to z faktem, iż zakres naszej działalności jest praktycznie nieograniczony, zahaczając często o działalność agencyjną. Ponad 16 lat doświadczenia, nie tylko na lokalnym rynku Częstochowy, pozwala nam z ufnością patrzeć w przyszłość i stopniowo rozwijać nasze umiejętności i zakres działalności. Reklama, Poligrafia, Internet, to główne działy stanowiące trzon naszej działalności, w którym zawierają się poszczególne elementy, tych szeroko rozumianych pojęć.

Reklama
Reklama, to słowo, przy którym ciężko scharakteryzować zakres tego, co ono oznacza. Najczęściej kojarzy nam się z telewizją, radiem, plakatem...
Jednak długopisy reklamowe, bądź zegar ścienny z logo firmy, również możemy nazwać reklamą. Profesjonalne oklejanie samochodów, plansze, szyldy, tablice, czy billboardy, to podstawa naszej reklamowej działalności.


Poligrafia
Począwszy od wizytówek, którymi wymieniamy się w kontaktach biznesowych, a skończywszy na różnego rodzaju kalendarzach reklamowych, planerach, bądź plakatach wielkoformatowych, to materiały jakże potrzebne w dzisiejszym natłoku konkurencji. To materiały, które powinny wyróżniać Państwa firmę.

Internet
Stosunkowo młody nośnik reklamy na świecie, a tym bardziej w naszym kraju. Młode, jednak najszybciej rozwijające się medium, które praktycznie nie ogranicza nas w swoim charakterze i pozwala w pełni wykorzystać możliwości grafiki reklamowej. Trudno sobie dzisiaj wyobrazić dobrze prosperującą firmę, która nie posiada własnej strony internetowej. Mailing, czy prezentacje multimedialne, to również elementy reklamy potrzebne do godnego reprezentowania firmy.

StudioEmka

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą identyfikacji wizualnej.
Wykorzystujemy różne media i technologie, montujemy wykonane
przez nas reklamy, opracowujemy kompletne projekty
identyfikacji wizualnej firmy.
Projektujemy i wykonujemy reklamy na samochodach.

Zapraszamy do współpracy!

CZĘSTOCHOWA

ZAUFALI NAM